پیام سلامت

فهرست

همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ

این دستگاه به چه کاری می آید و چگونه کار می کند؟

واکیوم یعنی خلاء . پمپ هم که در فارسی استفاده میشه.این دستگاه از یک محفظه شیشه ای, یک پلاستیک کوچک حفاظی در سر ورودی آن و یک بخش پلاستیکی , مثل فشار خون تشکیل شده است.طرز کاربرد آن طوری هست که محفظه را روی آلت به گونه ای سوار میکنند که حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کند( تقریبا شبیه وقتی که انگشت های خود را وارد دهان کرده و لبهای خود را دور انگشت سفت میکنید) حالا با استفاده از اون وسیله ای که شبیه دستگاه فشار خون هست.. شروع به پمپ زدن میکنید. با اینکار هوای درون محفظه به بیرون کشیده میشه و در نتیجه فشار خون در آلت از فشار موجود در محفظه بالاتر بیشتر میشود و باعث جریان تند و شدید خون به تنه آلت درون محفظه شیشه ای میشود.در نتیجه آلت خیلی سریع بزرگ میشه و امتداد می یابد…حتی از حالت نعوظ در حالت عادی هم بیشتر می شود.

نکته مهم: این مطلب تنها یک مقاله اطلاع رسانی است و وبسایت پیام سلامت فروشنده این کالا نیست. همچنین اطلاعی در مورد قیمت و محل فروش آن ندارد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع بیشتر و دقیق تر در این زمینه با یک پزشک اورولوژیست تماس بگیرید. سلامت باشید.

دستگاه وکیوم – درمان مشکلات نعوظ (Vacuum Pump)

“دستگاه وکیوم” وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد.

درمان انواع ناتوانی های جنسی با دستگاه وکیوم یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا است که موثر و بی خطر می باشد.

دستگاه وکیوم برای درمان انواع ناتوانی های جنسی مردان(و حتی زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زودرس و دارای خاصیت بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی آلت تناسلی در مردان و همچنین جهت افزایش حساسیت پذیری و برجسته کردن آلت تناسلی در زنان میباشد.

دستگاه وکیوم چیست ؟

از عمده ترین دلیل بسیاری از موارد ناتوانی جنسی، کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در بافت اسفنجی آلت را می توان نام برد. این دستگاه با تقویت مکانیسم ارسال خون به آلت تناسلی باعث بهبود این مشکلات میگردد. “دستگاه واکیوم” بدلیل عوارض بسیار ناچیز و کارایی بسیار خوب در بیماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد گردید. لازم به ذکر است پس از قرص سیلدنافیلد ( این قرص در تمام افراد قابل استفاده نیست و در افراد با مشکلات قلبی ممکن است خطرناک باشد ) استفاده از دستگاه واکیوم شایع ترین درمان مورد استفاده در کشورهای دیگر است. این روش درمانی بی خطر ترین، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان است. درد ناشی از استفاده از آن که در درصد کمی از بیماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می گردد. بطور متوسط دو هفته زمان برای مسلط شدن بیمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است. زمان لازم برای ایجاد نعوظ کامل بطور متوسط ۵/۲ دقیقه می باشد و انزال در ۷۵% بیماران خارج می گردد و در اغلب بیماران باعث بهبود ارتباطات زناشویی می گردد. در مقایسه با روش پروتز آلت بسیار ارزانتر است ، دارای عوارض کمتر ( جراحی پروتز وضعیت آلت را برگشت ناپذیر می سازد ) می باشد و در تمامی موارد ناتوانی جنسی سودمند است و همین امر است که باعث استقبال زیاد بیماران شده است. بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بیمار از همسر خود کمک بگیرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاری نمایند چرا که این همکاری باعث بهتر شدن روابط جنسی و مقبولیت آن خواهد گردید

استفاده از دستگاه در افراد میکروپنیس (جهت بزرگ کردن آلت)

در افرادی که آلت کوچکتر از اندازه طبیعی دارند استفاده از این دستگاه جهت فیزیوتراپی و افزایش اندازه آلت موثر می باشد که در مقالات متعدد ذکر شده است ، که البته این تاثیر بستگی به میزان تمرین شخص و مدت فیزیوتراپی آلت خواهد داشت. افزایش اندازه آلت توسط “دستگاه واکیوم” بطور یکنواخت خواهد بود و شکل و ظاهر آلت بطور طبیعی حفظ خواهد شد.

دستگاه دارای یک سیلندر پلاستیک – شیشه ای با اندازه ثابت میباشد. همراه دستگاه ۲ عدد سرسیلندر لاستیکی (یا اصطلاحا کاندوم) در اندازه های مختلف ارائه میشود. متناسب با اندازه اولیه آلت از سرسیلندر مورد نظر استفاده نموده و با افزایش اندازه آلت نسبت به تغییر سرسیلندر اقدام کنید.

استفاده از دستگاه در افراد با نعوظ کوتاه مدت و ناقص

“دستگاه وکیوم” با تقلید از مکانیسم طبیعی نعوظ طراحی شده و قادر به ایجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی بوده و فرد نیازی به استفاده از دارو ندارد. برای ایجاد حالت نعوظ آلت درون محفظه شیشه ای قرار گرفته و با ایجاد خلاء توسط پمپ، جریان خون آلت افزایش یافته و حالت سفتی (نعوظ کامل) ایجاد می شود. سپس حلقه فشاری در قاعده آلت قرار می گیرد که مانع از خروج خون داخل آلت گردیده و نعوظ حتی پس از برداشتن محفظه شیشه ای همچنان حفظ خواهد شد. این حالت نعوظ را می توان برای مدت حداکثر سی دقیقه نگاه داشت و هر چند بار که بیمار نیاز داشته باشد میتوان آنرا تکرار نماید. پس از برداشتن حلقه فشاری و برگشت خون، آلت به حالت طبیعی و اولیه خود باز خواهد گشت.

دستگاه به سادگی جایگزین حالت طبیعی نعوظ شده و یکی از بهترین راههای درمان ناتوانی جنسی در مقایسه با داروها، هورمونها و یا جراحی می باشد. این دستگاه بطور کاملا موثر و موفقیت آمیزی برای ایجاد حالت نعوظ در بیماران دیابتی، بیماریهای عروقی، صدمات نخاعی، اسکلروز متعدد، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی، به دنبال درمان دیالیز، اشعه درمانی، جراحی و آسیب های وارده به لگن مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از دستگاه در افراد مبتلا به زود انزالی

رخ دادن انزال قبل از اینکه طرفین به اوج لذت جنسی برسند و این مورد باعث عدم رضایت شریک جنسی در این ارتباط دوطرفه شده باشد، زود انزالی نامیده میشود. زود انزالی نوعی ناتوانی جنسی محسوب می شود و یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که میزان شیوع آن از ۳۵% تا %۴۰ در مقالات متعدد پزشکی ذکر شده است، که معمولا حدود ۲-۱ دقیقه طول می کشد. در هنگام استفاده از “دستگاه وکیوم” بدلیل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت ، نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی (خوابیده یا غیر نعوظ) می گردد. در طول مدت نزدیکی در صورتی که حتی پس از مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زوج مونث به اوج لذت جنسی نرسیده باشد می بایستی علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد. “دستگاه وکیوم” پس از مدتی باعث بهبود کیفیت نعوظ و قوام آلت می گردد. درمان زود انزالی به یک یا هر سه روش زیر میسر می باشد : الف ) رفتار درمانی ب ) دارو درمانی ج ) استفاده از دستگاه های مختلف

موارد استفاده برای خانمها

قسمت انتهای سیلندر میتواند به ۲ صورت مورد استفاده خانمها قرار گیرد.

مورد اول برای خانمهائی است که دارای تحریک پذیری پائین می باشند و در نتیجه طی یک رابطه به مرحله ارگاسم نمی رسند در این مورد استفاده از دستگاه برای جذب سریع خون به کلیتوریس و حساس و تحریک پذیر ردن آن مفید می باشد.

مورد دوم برای برجسته کردن آلت تناسلی می باشد که از طریق تمرینات مداوم فیزیوتراپی میسر می باشد .

مزایای دستگاه واکیوم

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %۹۸ موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاری می کند می تواند تا %۱۰۰ مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایید قرار داده است.

تصاویر استفاده از دستگاه وکیوم نعوظ آلت تناسلی

دستگاه واکیوم و درصد موفقیت آن در درمان ناتوانی جنسی مردان

نویسندگان: دکتر سیدکاظم فروتن – دکتر فریدون خیام فر –– خانم خدیجه محمدی

ارائه دهنده: دکتر سیدکاظم فروتن

اهداف:

ناتوانی جنسی مردان از بیماری های شایع ارولوژی می باشد که اولین قدم درمانی استفاده از داروهای خوراکی مانند سیلدینافیل می باشد. در صورت عدم پاسخ به درمان اقدام بعدی استفاده از دستگاه واکیوم و یا تزریق داروهای گشادکننده عروق در داخل اجسام غاری می باشد.

ما دراین مطالعه به مشخص نمودن علل عدم موفقیت دستگاه واکیوم پرداخته و سعی در برطرف نمودن آن کردیم.

روش اجرا:

تعداد ۲۱۵۰ بیمار در این مطالعه تحت درمان قرار گرفته اند. تمامی افراد بدون توجه به علت ایجاد کننده ناتوانی جنسی در این مطالعه شرکت داده شدند.

درمان باداروهای خوراکی و یا تزریق داروهای گشادکننده عروق در داخل جسم غاری در تمامی بیماران موفقیت آمیز نبوده است. نتیجه درمان با سه روش ارزیابی میزان نعوظ آلت با قراردادن وزنه بر روی آن و با استفاده از International index of erectile function و سوال در مورد وقوع یا عدم وقوع نزدیکی جنسی با همسر شخص مورد ارزشیابی قرار می گرفت

تمامی بیماران در مدت دوهفته ، دوماه وشش ماه و یکسال پس از شروع درمان پیگیری می شوند.

یافته ها:

از۲۱۵۰ بیماری که تحت درمان و پیگیری کامل قرار گرفته اند تعداد ۱۸۷۸ (۸۷/۳%)نفر در اولین بار که تحت تست با دستگاه قرار می گرفتند قادر به ایجاد نعوظ شدند .۲۷۱ (۱۲/۶%)بیمار پس از دو هفته نعوظ کامل در آنها ایجاد شد و در ۱ (۰۵/۰%) بیمار نیز بعلت پریاپیسم طولانی مدت ایجاد نعوظ کامل امکان پذیر نبود.

۱۹۸۴ (۹۲/۳%) بیمار توانستند یک ماه پس از تجویز دستگاه نزدیکی با همسر خود داشته باشند. از۱۶۶(۷/۷۳%) بیمار باقیمانده ، ۹۴ (۵۷%)بیمار به علت مشکل در همسر (باکره بودن – عدم نزدیکی بیشتر از ۶ ماه و آترفی واژن) و ۷۱ (۴۳%) بیمار نیز به علت عدم مهارت (در زمینه استفاده از دستگاه و نیاز به آموزش مجدد) پس از گذشت یک ماه از تجویز دستگاه قادر به نزدیکی نبودند.۱ (۰۵/۰%) بیمار نیز بعلت پریاپیسم طولانی مدت ایجاد نعوظ کامل امکان پذیر نبود. شکست نهائی درمان با وا کیوم در۵۶ بیمار (۶/۲%) مشاهده گردید رضایتمندی جنسی در بیماران درمان شده در ۹۵% افراد مشاهده گردید .رضایتمندی جنسی در ۸۵% همسران افراد مبتلا پس از درمان مشاهده گردید

نتیجه گیری:

شایع ترین علت عدم موفقیت دستگاه واکیوم باکره بودن همسر و پس از آن مشکلات مربوط به عدم تبحر در استفاده از دستگاه بود که در صورت رسیدگی مناسب به هریک از ایرادات بصورت خاص دستگاه واکیوم وسیله است مناسب جهت درمان ناتوانی جنسی مردان می باشد.

این اولین مطالعه ای می باشد که در آن به دلایل عدم موفقیت دستگاه واکیوم پرداخته شده است.

با توجه به اینکه در اکثر مقالات ۷۰% موفقیت استفاده از دستگاه واکیوم گزارش شده است ، درصد بالای موفقیت در این مقاله می تواند به کیفیت دستگاه و آموزش های لازم ارائه شده به بیمار مرتبط باشد.

مطالب مرتبط

ورزش و تغذیه مناسب برای افزایش قد... افزایش قد آرزوی بسیاری از افراد جامعه است. اگرچه قد تنها یک فاکتور تناسب شخصی محسوب می شود و بدون آن نیز امکان موفق شدن در زمینه های مختلف وجود دارد؛ ...
ده منبع اصلی غذایی برای تامین پروتئین بدن... پروتئین ها یکی از منابع اصلی غذایی و از مهمترین عوامل تشکیل دهنده ساختار بدن محسوب می شوند. متخصصان تغذیه و سلامت تاکید دارند که مصرف منابع غذایی پرو...
زوج درمانی یکی از مراجعات شایع به متخصصان بهداشت روانی مشکلات مربوط به ازدواج و روابط عاطفی است . زوج درمانی راهی است برای حل کردن مشکلات و کشمکش‌های زوج‌هایی که...
آیا سفر با مشکل قلبی مجاز است؟... برای افرادی که از نزدیک با بیماران قلبی در ارتباط هستند و یکی از اطرافیانشان از این بیماری رنج می برد، موضوع طفره رفتن بیمار و خانواده اش از سفر کردن ...
همه چیز درباره پی آر پی PRP پی آرپی، یک نوع پلاسمای غلیظ شده پلاکتی است که آن را با ترومبین و کلسیم فلوراید فعال می کنند و باعث می شوند آرتروگرانول آن خارج شود... این تخلیه آرتر...
الفبای آموزش سلامت جنسی در مدارس... گفتگو با دکتر اکبر رهنما در باره نقش مشاوران مدارس در آموزش سلامت جنسی - نرگس عزیزی اگر امروز زن و شوهرهایی را می‌بینیم که علی‌رغم عشق و عاطفه کافی ن...
برای مشکلات جنسی به کجا مراجعه کنیم؟... رییس انجمن علمی ‌سلامت خانواده ایران تاکید کرد:«درمان مشکلات و اختلالات جنسی کار یک نفر نیست بلکه کار تیمی است که این تیم را روانپزشک، روانشناس، متخصص...
اگر می‏خواهید سیگار را ترک کنید…... اغلب افراد سیگاری می‌دانند که کشیدن سیگار برای سلامتی آنها مضر است اما آنچه بسیاری از سیگاری‌های تازه‌کار از آن غافل مانده‌اند، این است که سیگار کشیدن...
راهنمای تفسیر نتایج آزمایش خون... برای اغلب ما این اتفاق افتاده است که نسبت به تفسیر نتایج آزمایش خون خود یا نزدیکان مان حساس شده باشیم، البته اغلب نتایج آزمایشات خون همراه با مقادیر...

دسته بندی ها سلامت جنسی, همه مطالب

دیدگاه

 • فرستاده شده: ۲ مهر, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱

  علیرضا

  با سلام در صورت امکان لطف کرده قیمت دستگاه وکیوم را به ایمیلم ارسال نمائید با نهایت تشکر و قدر دانی از شما.
 • فرستاده شده: ۱۴ مهر, ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲

  davod

  سلام.لطف کنید قیمت وآدرس فروششم بگذارید بشدت بهش نیازدارم!ممنون
 • فرستاده شده: ۲۲ مهر, ۱۳۹۲ ۱۳:۰۸

  hamid

  ایا این دستگاه به افزایش طول و قطر آلت به طور دائمی کمک میکند؟تا چه اندازه؟لطفن پاسخ دهید
  • فرستاده شده: ۱۵ مرداد, ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶

   امید

   سلام ببخشید لطفا چگونگی استفاده و طرز تهیه و قیمت رو برام اگر ممکنه بفرستید خیلی نیاز دارم و اینکه استفاده از دستگاه باید همیشگی باشد یا اینکه پس از مدتی نیاز به استفاده نیست خیلی ممنون.
  • فرستاده شده: ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵

   وزیری

   لطفا مشخصا بفرمایید که درشهرستانها اولا جهت درمان کجابایدرفت ثانیا درطول شبانه روز هرزمان آلت درحال نعوز شد بهمحض نزدیکی آلت بعداز۴۰ثانیه انزال پیداکرده و دیگرهیچ چه بایدکرد ممنونم راهنمایی شما
   • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵

    یاسر

    ظاهرا شما دچار مشکل نعوذ نیستید و مسئله زودانزالی باعث مشکل شده. زود انزالی معمولا با تکرار رابطه از بین می رود. ولی در صورت حل نشدن موضوع در هر شهری که هستید به دنبال پزشک متخصص اورولوژی باشید.
 • فرستاده شده: ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲

  reza

  سلام خسته نباشیدمن ضایعه نخاعی هستم احتیاج به این دستگاه وکیوم شمادارم مشکل نعوذ دارم لطفا قیمت رابرام بفرستین وچطور بایدازشماخرید کنم.ممنونم
 • فرستاده شده: ۳ تیر, ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲

  صیاد

  سلام خواهش میکنم اینکه چه موقع از این دستگاه استفاده کنم را برام توضیح داده اینکه فقط قبل از نزدیکی یا اینکه برای درمان زمان خاصی دارد
 • فرستاده شده: ۱۴ تیر, ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰

  reza

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید.وقیمت انراهم بنویسید لطفا لطفا گه جدیدترینشو دارید یانوع محکم وخارجیشو دارید قید کنید
  • فرستاده شده: ۶ آبان, ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹

   احمد کریمزاد

   سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید. اگه میشه با تصاویر. ممنونم
  • فرستاده شده: ۸ آبان, ۱۳۹۵ ۲۱:۲۸

   Amir

   سلام اگه میشه قیمت و نحوه خرید رو بهم. بگید
   • فرستاده شده: ۱۰ آبان, ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶

    فرشته موسی پور

    سلام ما این محصول رو نمی فروشیم. در صورت نیاز، باید به دکتر اورولوژی مراجعه کنید تا براتون تجویز کنه و بعد از تجویز، از داروخانه های معتبر تهیه کنید.
 • فرستاده شده: ۲۸ تیر, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲

  ram8n

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر فراوان!! برای خرید دستگاه وکیوم چگونه باید اقدام کنیم!!؟ممنون
 • فرستاده شده: ۶ مرداد, ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴

  عباس

  من به دلیا بیماری قند مدت یک سال است که نعوز نداشتم ایا با دستگاه وکیوم مشکلم حل میشه
 • فرستاده شده: ۶ مرداد, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۱

  الیاس

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید
 • فرستاده شده: ۷ مرداد, ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱

  محمود

  باسلام؛پسری۲۳ساله با آلتی ب طول ۱۳سانت و محیط ۱۱در حالت شق آیا برای قطور شدن و بلند شدن آلتم تاثیر دارد؟زمان استفاده در روز و مدت تمرین وقیمت و طرز تهیه دستگاه رو برام ایمیل کنید لطفا؛مرسی
 • فرستاده شده: ۷ شهریور, ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴

  حميد

  سلام روش تهيه رو به آدرسم ايميل بزنيد ممنون
 • فرستاده شده: ۷ شهریور, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱

  sasan

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا درباره درمان قطعی بودن این دستگاه و تا چه مقدار افزایش دادن طول آلت و مقدار استفاده آن و عوارض قطع کردن استفاده از آن و همینطور قیمت بهترین نوع آن و طریقه خرید آن را توضیح دهید
 • فرستاده شده: ۱۰ شهریور, ۱۳۹۳ ۱۹:۲۰

  معین

  سلام. اگه کلیپ تصویری واسه اموزش دستگاه وکیوم دارین واسم بفرستین.مشکل دارم در مورد کار با دستگاه
 • فرستاده شده: ۱۷ مهر, ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴

  m.r.sodeyrie

  لطفا ادرس تماس خود را اعلام فرمایید جهت تهیه محصول محل وادرس خرید وقیمت متشکرم
 • فرستاده شده: ۱۸ مهر, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۹

  arash

  سلام و خسته نباشید و با تشکر فراوان!! برای خرید دستگاه وکیوم چگونه باید اقدام کنیم!!؟ممنون
 • فرستاده شده: ۷ آبان, ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹

  محسن

  لطفا قیمت رو ارسال کنید.اصللا برای فوش هست یانه؟ارسال به شهرستان چطور؟ با تشکر
 • فرستاده شده: ۸ آبان, ۱۳۹۳ ۱۸:۱۸

  reza

  سلام لطفا قیمت و روش خرید را به ایمیل من بفرستید مرسی
 • فرستاده شده: ۱۱ آبان, ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰

  محمدی

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید.وقیمت انراهم بنویسید.اگه راهنمای تصویری داره بی زحمت واسم ایمیل کنید
 • فرستاده شده: ۲۴ آبان, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰

  davod

  لطف کنید قیمت کالا رو هم بنویسید
 • فرستاده شده: ۳۰ آبان, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۳

  محسن

  سلام خسته نباشید لطفا قیمت و چگونگی خرید دستگاه را قید کنید . با تشکر
 • فرستاده شده: ۳۰ آبان, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۱

  سارا

  برای واکیوم از خرطومی جاروبرق میشود استفاده کرد؟
 • فرستاده شده: ۱۲ آذر, ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶

  محمد رضا

  لطفا طرق خرید دستگاه را بگویید.
 • فرستاده شده: ۱۵ آذر, ۱۳۹۳ ۱۹:۳۵

  ابوالفضل

  لطفا قیمت و چگونگی خرید را بیان کنید.
 • فرستاده شده: ۱ بهمن, ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶

  احسان

  با عرض سلام و خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون. لطفا روش استفاده از دستگاه رو به صورت تصویری برام ایمیل کنید. باتشکر
 • فرستاده شده: ۲ بهمن, ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶

  سپهان

  سلام چگونه میشود این دستگاه رو تهیه کرد با سپاس .درصورت امکان نحوه تهیه دستگاه به ایمیل ارسال بفرمایید
 • فرستاده شده: ۹ بهمن, ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱

  حمیدرضا

  با سلام.لطفن برای بزرگ تر شدن الت مدت زمان استفاده از ان را ومدت اعتبار این دستگاه را برایم ایمیل کنید و ایا باید قبل از نز نزدیکی استفاده با تشکر .
 • فرستاده شده: ۲۳ بهمن, ۱۳۹۳ ۱۶:۰۴

  روزبه

  سلام نسبت به بقیه دستگاهای موجود بازار این بهترینه .لطفا قیمت وطریقه خریدش را بفرمائید در ایمیلم ممنون سپاس گذارم
 • فرستاده شده: ۳۰ بهمن, ۱۳۹۳ ۲۰:۵۰

  محمدرضا

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون از مقاله مفیدتون لطفا نحوه خرید و قیمت را برام ایمل کنید متشکرم
 • فرستاده شده: ۹ اسفند, ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲

  شهرام

  لطفا نحوه تهیه این دستگاه رو و قیمت انرا برام ایمیل کنید ممنون
 • فرستاده شده: ۱۳ اسفند, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۵

  بهنام

  لطفا قیمت و طریقه خرید حضوری رو برام ایمیل کنین مرسی.
 • فرستاده شده: ۲۱ اسفند, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۶

  رها آزاد

  لطفا نحوه تهیه این دستگاه را وقیمت آنرا برایم ایمیل کنید
 • فرستاده شده: ۶ فروردین, ۱۳۹۴ ۱۵:۰۹

  علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید
 • فرستاده شده: ۶ فروردین, ۱۳۹۴ ۱۵:۰۹

  علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید سپاس
 • فرستاده شده: ۶ فروردین, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۰

  علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید سپاس گزارم
 • فرستاده شده: ۱۰ فروردین, ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷

  درخشان

  با سلام ، دچار بیماری ام اس هستم آیا این دستگاه می تواند به من کمک نماید ؟ لطفا قیمت و روش استفاده را نیز ذکر نمایید . با تشکر
 • فرستاده شده: ۱۸ فروردین, ۱۳۹۴ ۱۳:۱۴

  admin

  باسلام؛ سن بنده ۲۳سال هست.ومشکل کوتاهی آلت دارم آیا برای قطور شدن و بلند شدن آلت تاثیر دارد؟ لطفا راهنمایی کنید. زمان استفاده در روز و مدت تمرین وقیمت و طرز تهیه دستگاه بگید.
  • فرستاده شده: ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴ ۲۱:۳۸

   سعید

   چرا پاسخ هیچ یک ازپرسشگران نمیدهید، من هم سئوالی دارم، آیا درمشهدنمایندگی دارید؟ اگرنداریدبفرماییدبرای تهیه آن به کجا باید مراجعه کنم؟
   • فرستاده شده: ۲۶ مرداد, ۱۳۹۴ ۲۰:۱۳

    سعید

    اینکه گفتم پاسخ هیچ یک ازپرسشگران نمیدهید اشتباه کردم ، لطفن منو ببخشید، اما درموردپرسش خودم هنوزجواب نداده اید، آیادرمشهدنمایندگی دارید؟ درضمن قیمت آن را هم بفرمایید، ازشما سپاسگزارم
 • فرستاده شده: ۲۲ فروردین, ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴

  شهریار

  با سلام با تشکر از توضیحات خوب و مفید شما. لطفا در صورت امکان نحوه خرید و قیمت دستگاه را به ایمیلم ارسال نمائید. ضمنا در بعضی سایت ها از روغن خراطین هم زیاد تعریف شده است. نظر شما در این باره چیست؟ آیا واقعا تاثیر داره. ممنون
 • فرستاده شده: ۲۳ فروردین, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۸

  امين

  لطفا نحوه خرید این دستگاه ارائه دهید ممنونم
 • فرستاده شده: ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۴ ۱۷:۲۷

  ارش

  سلام استفاده از این دستگاه به اثبات رسیده؟ قیمت ونحوی خرید به چه صورتی است باتشکر
 • فرستاده شده: ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶

  محسن

  سلام قیمت وطرزتهیه محصول وعکس محصول رابه ایمیلم ارسال کنیدمنتظرجوابتون هستم باتشکرازشما
 • فرستاده شده: ۱ خرداد, ۱۳۹۴ ۱۶:۱۷

  حسن

  من دو سال قبل جراحی بروستات کرده أم و طی این مدت نعوظ کامل نداشته أم، در صورتی که أین وسیله میتواند مؤثر باشد لطفا اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده مصور را برایم ایمیل کنید، ضمنا أین وسیله باید همیشه استفاده شود یا تدریجا درمان کننده است?
 • فرستاده شده: ۱۱ خرداد, ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵

  هادی

  با عرض سلام میخواستم بدونم بعد از استفاده نکردن الت به حالت اولیه برمیگرده یا نه
 • فرستاده شده: ۱۶ خرداد, ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴

  امین

  سلام . لطفا قیمت و نحوه سفارش و روش و مدت استفاده رو واسم امیل کنید
 • فرستاده شده: ۸ تیر, ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴

  kami

  لطفا آدرس محل خرید باقیمت وطرز استفادشو برام ایمیل کنید و آیا در قطر وکلفتی آلت تاثیر دارد؟
 • فرستاده شده: ۸ تیر, ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶

  kami

  باسلام لطفا آدرس محل خرید باقیمت وطرز استفادشو برام ایمیل کنید و آیا در قطر وکلفتی آلت تاثیر دارد؟
 • فرستاده شده: ۱۳ تیر, ۱۳۹۴ ۲۱:۳۰

  بی نام

  لطفا شرایط خرید وقیمت ومحل تحیه را برایمان ارسال بفرماییید
 • فرستاده شده: ۱۵ تیر, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷

  کمال

  سلام آیا این دستگاه به بزرگی آلت هم کمک میکند اگه اینطوری است لطفا بهترین نوع اونو ایمیل کنید. با تشکر
 • فرستاده شده: ۲۶ تیر, ۱۳۹۴ ۰۵:۲۰

  Ali

  از کجا بخریم !؟
 • فرستاده شده: ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۲

  سید محمود نصرآباد

  سلام لطفا بفر ما یید مشهد هم نمایندگی دارید؟ اگر دارید آدرس و پزشکان راهنمای استفاده صحیح از دستگاه را ایمیل کتید . متشکرم
 • فرستاده شده: ۳ مرداد, ۱۳۹۴ ۱۴:۴۶

  الفونسو

  سلام لطفا نحوه تهیه وقیمت به آدرس ایمیل ممنون
 • فرستاده شده: ۲۱ مرداد, ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹

  پارسا

  لطفا قیمت و ادرس رو به منم بگید
 • فرستاده شده: ۸ شهریور, ۱۳۹۴ ۱۷:۵۰

  امیر

  جارو برقی هم همین کارو میکنه ارزان و بی درد سر عالییییی
 • فرستاده شده: ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۷

  ضرغام کاظمی

  با سلام لطفاگ قیمت وچگونگی خرید را مرقوم فرمائید . با تشکر ضرغام کاظمی
 • فرستاده شده: ۱ مهر, ۱۳۹۴ ۱۵:۳۵

  درکام

  سلام خواهشمند هستم قیمت وادرس خرید را در سایت وبه ایمل ارسال کنید
 • فرستاده شده: ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ ۱۹:۲۳

  zohre

  خیلی ممنون بابت اطلاعات خوب و کاملتون
 • فرستاده شده: ۲۵ بهمن, ۱۳۹۴ ۱۴:۲۶

  مجتبی

  ب ایمیلم بفرسین با قیمتش فوری ممنون میشم.
 • فرستاده شده: ۱ اسفند, ۱۳۹۴ ۲۳:۴۰

  رامین

  با سلام اینجانب جزء بیماران دیابتی هستم ومشکل نعوظ(سفت شدن ) را دارم لطفاً راهنمایی بفرماییدکه چه موقع می توان از این دستگاه استفاده کرد ودر هر بار استفاده چه مدت بایستی آلت در داخل دستگاه تحت خلاء ایجادشده باشد واین دستگاه در درمان تحریک شدن هم موثر است یا نه ممنون ازراهنمایی شما.
 • فرستاده شده: ۳۱ خرداد, ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸

  مرتضی

  سلام اگه ممکنه برام طرز استفاده از دستگاه وکیوم وتمرین در روز مدت بفرستین ممنون میشم
  • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴

   یاسر

   این دستگاه دارای آثار موقت است. موارد تمرینی اگرچه به صورت تجربی موجب بازخور مثبت شده ولی اساس علمی محکمی ندارد. این دستگاه روشی برای حل مشکل نعوذ است و باید با تجویز پزشک استفاده شود.
 • فرستاده شده: ۴ تیر, ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲

  محمد

  سلام این دستگاه برای الت زن هم مناسب است چگونه . توضیح بدبد ممنون
  • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲

   یاسر

   این دستگاه آثار موقت دارد و ممکن است به دلیل افزایش جریان خون در آلت تناسلی زن موجب بهبود رابطه زناشویی و لذت بیشتر شود.
 • فرستاده شده: ۱۷ تیر, ۱۳۹۵ ۲۰:۴۱

  محسن

  لطفا قیمت و نحوه خرید رو بگید تا همه بتونن استفاده کنند
  • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰

   یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.
 • فرستاده شده: ۱۹ تیر, ۱۳۹۵ ۱۷:۰۷

  moosa

  بفرماییدقیمت وکیوم چندهست
  • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰

   یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.
 • فرستاده شده: ۲۱ تیر, ۱۳۹۵ ۱۷:۰۵

  فرهاد

  لطفا مدلهای مختلف ، قیمت ، نحوه خرید و دریافت دستگاه وکیوم رو بفرمایید
  • فرستاده شده: ۲۳ تیر, ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰

   یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.
 • فرستاده شده: ۱ مرداد, ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲

  جلال

  سلام لطفا ادرس وقیمت خرید وطریقه استفاده اگر امکانش هست به صورت تصویری مرسی ممنون
 • فرستاده شده: ۲۷ شهریور, ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰

  محمدحسن صابریان

  خیلی عالی بود
 • فرستاده شده: ۲۷ مهر, ۱۳۹۵ ۲۱:۳۴

  حسن

  لطفا قیمت و طرز استفاده ویک فیلم که تاثیر داشته بزارید ممنونم
  • فرستاده شده: ۱۰ آبان, ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸

   فرشته موسی پور

   سلام این محصول حتما باید توسط پزشک متخصص تجویز بشه و ما اون رو نمی فروشیم.
 • فرستاده شده: ۹ آبان, ۱۳۹۵ ۱۳:۳۷

  بهترین غذاها برای قلب کدامند؟

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۲۱ آبان, ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱

  پیمان

  سلام مرکز خرید در مشهد هم دارید. ونحوه تهیه دستگاه لطفا بفرمایید
  • فرستاده شده: ۲۲ آبان, ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵

   فرشته موسی پور

   سلام دوست عزیز ما فروشنده این محصول نیستیم. این محصول حتما باید توسط دکتر تجویز بشه.
 • فرستاده شده: ۹ آذر, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴

  علائم آپنه بازدارنده خواب و درمان های موثر

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱۴ آذر, ۱۳۹۵ ۲۳:۰۷

  علل و انواع نعوظ دائم و روش های درمان آن

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱۵ آذر, ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰

  عوارض و علائم بیماری سلول داسی شکل

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱۵ آذر, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳

  ناتوانی جنسی در زنان و درمان های موثر آن

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱۷ آذر, ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳

  روش استفاده از کاندوم زنانه

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۲۹ آذر, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸

  هموکروماتوز بیماری افزایش میزان آهن در بدن

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱ دی, ۱۳۹۵ ۱۵:۱۹

  هماتوسپرمی یا وجود خون در اسپرم یا مایع منی در هنگام انزال به چه علت است؟

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۱۶ دی, ۱۳۹۵ ۱۵:۰۳

  اثر رژیم غذایی بر میل جنسی و غذاهایی که خوردن آن برای افزایش این میل مفید است

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۲۴ دی, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴

  معرفی بهترین داروهای گیاهی و شیمیایی برای درمان اختلال نعوظ در مردان

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
 • فرستاده شده: ۲۴ دی, ۱۳۹۵ ۱۶:۳۴

  مشکل نعوظ از چه عواملی ناشی می شود و چگونه می توان آن را درمان کرد؟

  […] همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ […]
کانال تلگرام پیام سلامت صفحه ایستاگرام پیام سلامت