گیاهان مفید و مضر برای تقویت قوای جنسی

گیاهان مفید و مضر برای تقویت قوای جنسی
تقویت قوای جنسی

پزشکان سنتی درمان های گیاهی بسیاری را برای تقویت قوای جنسی پیشنهاد می کند در این مطلب می توانید به صورت دسته بندی شده گیاهان مفید و مضر برای تقویت قوای جنسی را ببینید در ادامه نیز به برخی از روش های درمانی غیر گیاهی و غیر مرسوم اشاره می کنیم.

گیاهان مفید برای تقویت قوای جنسی

گیاهان مفید برای تقویت قوای جنسی را می توان به چهار دسته دانه ها، صمغ ها، ریشه ها و گل ها طبقه بندی کرد در جدول زیر مهم ترین گیاهان مفید در هر دسته معرفی شده اند.

دانه ها تخم کرفس، تخم هویج با زردک، تخم کلم، تخم ترب، تخم خربزه، تخم کنجد، فندوق، پسته، دانه زبان گنجشک، دانه بادررنجبویه
صمغ ها کتیرا، آنغوزه، دارچین و بسباسه
ریشه ها پیاز بریان شده با روغن حیوانی، زنجبیل، عاقرقرها، ریشه خارخاسک، سورنجان و سعد کوفی، قرنفل، شقاقل، خولنجان
گل ها زعفران و گل سرخ

تقویت قوای جنسی

گیاهان مفید و مضر برای تقویت قوای جنسی
تقویت قوای جنسی

گیاهان مضر برای قوای جنسی

استفاده بیش از حد زیره، رازیانه، عدس، سنجد، ترشی، میوه ها نارس، تخم سفید ( اسفرزه) و کافور قوای جنسی را تحلیل می دهد. البته در کنار این موارد ناراحتی های روحی و روانی، عدم تحرک، پرخوری و استفاده از غذاهای رطوبتی و سرد مزاج می توانند به کاهش این قوا کمک کنند.

درمان های غیر مرسوم برای تقویت قوای جنسی

در کنار این روش ها برای تقویت قوای جنسی برخی از راه های وجود دارند که هم عجیب هستند و هم کمتر غیر قابل دسترس. این روش ها به قرار زیر می باشند.

  • مالیدن پیه سوسمار بر آلت تناسلی
  • مالیدن مغز خفاش به کف پا نه بر آلت تناسلی
  • خوردن ترکیب بیضه نیم پز روباه با عسل
  • و خوردن بیضه گاو به صورت کبابی

توسط فرشته موسی پور

سال‌هاست در حوزه سلامت و پزشکی مشغول مطالعات آزاد هستم. طی 3 سال گذشته نتایج مطالعاتم را در قالب ترجمه متون پزشکی از منابع معتبر انگلیسی، در مجله پیام سلامت منتشر می‌کنم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *