تمرینات کگل برای مردان

کنترل انزال و ارکشن قوی مسئله بزرگی برای بسیاری از مردان است، که اغلب باعث خحالت زیادی برای آن ها می شود. چگونه می توانم زمان انزال خودم را کنترل کنم؟ چگونه می توانم رابطه طولانی تر، محکم تر و بهتری داشته باشم؟ پاسخ عضلات پی سی pubococcygeus PC و انجام ورزش کگل kegel ویژه مردان است.

با کنترل ماهیچه های پی سی جریان مایع منی و ادرار، سفتی آلت تناسلی خود را در خلال سیخ شدن آلت و قدرت کنترل زمان انزال خود را افزایش می دهید. این ماهیچه های بسیار قوی هستند و اگر در تقویت آن ها بکوشید، شما را در زمینه ارتباط جنسی و نعوذ بهتر به سال های طلایی خود می رساند. نکته مهم در مورد ورزش های کگل Kegel برای مردان این است که شما می توانید آنها را در هر مکان و زمانی بدون آنکه کسی متوجه شود انجام دهید.

قدم اول پیدا کردن این عضلات است

ساده ترین راه برای پیدا کردن آنها نگه داشتن جریان ادرار است. راه دیگر فرو کردن انگشت در داخل مقعد و کوشیدن برای سفت کردن عضلات است. (البته که راه اول راحت تر است. پس در هممان و هنگام ادرار جلوی ادرار خود را بگیرید. با چند بار تکرار عضلات خود را نشان می دهند. ) حال با پیدا کردن دقیق محل این عضلات وقت ورزش دادن آن ها رسیده است. این کار را حتما در آرامش، به تدریج و پیوسته انجام دهید.

توجه: این تمرینات بدون دخلات دست و فشردن عضلات انجام می شود. ( دست ها رها و آزاد )

جلسه اول

الف

تکرار: ۳ بار

استراحت بین هر تکرار: ۱۰ ثانیه

عضلات پی سی را به سرعت و بارها و بارها به مدت ده ثانیه منقبض و آزاد کنید.

ب

تکرار: ۱۰ بار

استراحت بین هر تکرار: ۵ تانیه

عضلات را بارها و بارها به مدت ۵ ثانیه منقبض و آزاد کنید.

پ

تکرار: ۳ بار

استراحت بین هر تکرار: ۳۰ ثانیه

عضلات را به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید.

جلسه دوم

الف

تکرار: ۱۰ بار

استراحت بین هر تکرار: ۵ ثانیه

نگه داشتن عضله لگنی خود را به مدت ۵ ثانیه.

ب

مجموعه ها: ۳

بدون استراحت برای ده بار عضلات را منقبض و رها کنید.

پ

تکرار: ۳ بار

منقبض کردن و رها کردن های شدید به تعداد ده بار پشت سر هم.

ت

تکرار: یک بار

ع

ضله لگنی خود را سفت کرده و برای بیشتری زمانی که می توانید نگه دارید. هدف به مدت ۲ دقیقه است.

این دو جلسه را می توانید روزانه به مدت یک هفته انجام دهید. و وقتی حس کردید قوی تر شده اید به سراغ جلسات بعدی بروید.

جلسه سوم

الف

تکرار: ۳۰ تا ۱۰۰ بار

شل و سفت کردن عصلات بصورت پشت سر هم

ب

تکرار: ۵ بار

استراحت بین هر تکرار: ۳۰ ثانیه

تا جایی که یم توانید عضلات پی سی را منقبض کنید (دقت شود فقط عضلات پی سی) و برای ۲۰ ثانیه نگه دارید.

جلسه چهارم

الف

منقبض کردن ماهیچه های پی سی به مدت دو دقیقه

توجه: کار خود را به آنجا برسانید که هر روز در سه ست ۲۰ دقیقه ای این تمرینات را اجام دهید.

کگل برای زنان

هر کس می تواند این تمرینات را انجام دهد و از آنها برای بهبود رابطه جنسی خود استفاده کند. اگر شما و همسرتان این تمرینات را همزمان انجام دهید پس از چند هفته شاهد تغییرات محسوسی خواهید بود. این تمرینات زنان را برای رسیدن به راگاسم بهتر توان می کند. به صورتی که یم توانند آلت تناسلی مرد را درون مهبل خود بفشارند.

تست نتیجه تمرینات

بعد زا گذراندن دوره تمرینات می توانید با تست یان روش قدرت جنسی خود را بیازمایید. آلت خود را درون مهبل شریک جنسیان قرار دهید و عضلات پی سی خود را منقبض و آزاد نمایید. و هر دو لذت ببرید.

نکته نهایی

ورزش، تعذیه درست و خیلی چیزهای دیگر در سلامت جنسی موثر هستند. اما تمرینات کگل می توانند رد بروز این سلامت جنسی بسیار موثر باشند.

تصویری از تفاوت ارکشن در صورت قوی بودن عضلات پی سی

توسط یاسر حمزه لوی

متخصص در تولید محتوای مفید، کاربردی و موثر هستم. سال‌هاست به دلیل علاقه شخصی، در حوزه تندرستی، پزشکی و سلامت نیز به تولید محتوا بر اساس منابع معتبر خارجی می‌پردازم.

18 دیدگاه

 1. سلام طریقه انجام دادن حرکات مثل بقیه سایتها نامفهوم بود لطفا بنویسید هر کدام از این تمرینات در روز چند بار وبرای چند روز باید انجام شود

 2. ضمن تشکر مطا لب مربوط به ورزش کیگل درسا یت های مختلف متناقض است لطفا مطالب رابا بیان روانتری برایمان ارسال نمایین. ممنونم

 3. سلام
  روز بخیر
  ضمن تشکر از شما
  لطفا بفرمائید که این جلسات دقیقا یعنی چه؟
  در هر روز چند جلسه باید انجام شود؟ و هر جلسه چند روز باید تکرار شود ؟
  من اینطور برداشت کردم که جلسه اول برای هفت روز، جلسه دوم برای هفت روزِ دوم و جلسه سوم برای هفت روزِ سوم و جلسه چهارم برای هفت روزِ چهارم باید باشه ؟
  آیا صحیحه ؟ یعنی یک دوره کامل، چهار هفته است ؟
  لظفاً دقیق تر بفرمائید

 4. سلام من این تمرینات رو سه چهار ماهی هست انجام میدم قبلا به شدت زود انزال بودم ولی با انجام این تمرینات خیلی بهتر شدم لذت ارگاسم هم بالاتر میره.
  زیاد خودتنو درگیر اعداد ارقام نکنید.عصلات پی سی تون رو تا هر چند ثانیه میتونید منقبض نگه دارید و بعد رها کنید تا بیست سی ثانیه استراحت و باز همین کارو تکرار کنید.میتونید ثانیه ها رو بشمارید یا با ساعت اندازه بگیرید. این منصبض و رها کردن رو تا پنج بار یا هفت بار تکرار کنید.به همین راحتی یک سیکل تموم شد.حالا همین سیکل رو روزی ۴ تا ۵ مرتبه تکرار کنید در طول شبانه روز.این تمرینات رو باید هر روز انجام بدید و با قوی تر شدن عصلات پی سی مدت انقباض عصلاتتون هم بالاتر خواهد رفت مثلا من خودم بعد ۱ ماه تا ۱۲۰ ثانیه تونسم منقبض نگه دارم. بعد از چن هفته با دست زدن به عضلات پی سیتون شاهد سفت شدنش خواهید بود که این نشون میده تقویت و قوی شده. فقط نکته مهم این هست که حتما با مثانه خالی و بلافاصله بعد از ادرار کردن انجام بدید تمرینات رو چون اگه مثانه کمی هم ادرار توش باشه باعث میشه ادرار به عقب برگرده و به کلیه اسیب بزنه.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *