راز های پنهان خانم ها را بدانید

رازهای پنهان زنان در ارتباطاتشان چیست؟
رازهای پنهان زنان در ارتباطاتشان چیست؟

زنان چه می خواهند؟ تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید؟ و یا حتی به این سوال فکر کرده اید؟ ما در ادامه به رازهای پنهان زنان در ارتباطات خود اشاره خواهیم کرد. این رازها از تحقیقات به دست آمده که در آن ها ارتباطات بین زوج های سالم و خوشبخت سنجیده شده است.

رازهای پنهان زنان در ارتباطات خود

  • زنان دوست دارند هنگامی که ناراحت هستند از سوی همسر خود احساس حمایت را دریافت کنند. آن ها دوست دارند در آغوش کشیده شده و بعد منطقی صحبت کنند.
  • زنان همیشه مردانی را دوست دارند که در ارتباطات خود سنت تر عمل می کنند.
  • سبک لباس پوشیدن مردان می تواند در برقراری ارتباط و جذب زنان بسیار موثر باشد. شیک پوشی و مرتب بودن می تواند زنان را مجذوب خود کنند.
  • یک مطالعه جالب نشان داد که رنگ قرمز مردان را از نگاه زنان از نظر جنسی قوی تر و جذاب می کند. نکته دیگری که وجود دارد این است که رنگ قرمز مردان را مهربان تر نشان می دهد.
رازهای پنهان زنان در ارتباطاتشان چیست؟
رازهای پنهان زنان در ارتباطاتشان چیست؟
  • زنان همیشه از مردان متفکر و حساس خوششان می آید.
  • هرگز سعی نکنید دنیای زنان را تغییر دهید. زنان دوست دارند هنگامی که چیزی آزارشان می دهد، مردان به حرفشان گوش دهند نه این که به آن ها مشاوره دهند. از آن جا که مردان راه حل گرا هستند در هنگام مواجه با مشکلی همواره به دنبال راه حل هستند اما برای زنان گوش دادن به مشکلاتشان یک رابطه عمیق ایجاد می کند.
  • گوش دادن تنها نکته مهمی نیست که باید در مورد زنان بدانید. زنان دوست دارند مطمئن شوند در طول صحبت کردن به حرف آن ها توجه می کنید. هنگامی که مکث می کنند منتظر یک پاسخ دلسوزانه یا یک ترفند آرامش بخش هستند. دقت کنید که به جای اصرار به یافتن راه حل باید زنان را درک کرد.
  • جالب است بدانید اگر زنی عاشق همسرش باشد حتی بوی عرقش نیز می تواند آرامش بخش باشد. برخی محققان دریافته اند که عطر و بوی عرق یک مرد، یک اثر آرامش بخش در زنان ایجاد می کند.
  • زنان دوست دارند وقتی لباس نو می پوشند بدون این که مستقیما به شما اشاره کنند، برای شما جلب توجه کنند آن ها اکثرا روش های غیر مستقیم را برای فهماندن این موضوع انتخاب می کنند.

توسط فرشته موسی پور

سال‌هاست در حوزه سلامت و پزشکی مشغول مطالعات آزاد هستم. طی 3 سال گذشته نتایج مطالعاتم را در قالب ترجمه متون پزشکی از منابع معتبر انگلیسی، در مجله پیام سلامت منتشر می‌کنم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *