مقالات

همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ
سلامت جنسی

همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ 

این دستگاه به چه کاری می آید و چگونه کار می کند؟

واکیوم یعنی خلاء . پمپ هم که در فارسی استفاده میشه.این دستگاه از یک محفظه شیشه ای, یک پلاستیک کوچک حفاظی در سر ورودی آن و یک بخش پلاستیکی , مثل فشار خون تشکیل شده است.طرز کاربرد آن طوری هست که محفظه را روی آلت به گونه ای سوار میکنند که حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کند( تقریبا شبیه وقتی که انگشت های خود را وارد دهان کرده و لبهای خود را دور انگشت سفت میکنید) حالا با استفاده از اون وسیله ای که شبیه دستگاه فشار خون هست.. شروع به پمپ زدن میکنید. با اینکار هوای درون محفظه به بیرون کشیده میشه و در نتیجه فشار خون در آلت از فشار موجود در محفظه بالاتر بیشتر میشود و باعث جریان تند و شدید خون به تنه آلت درون محفظه شیشه ای میشود.در نتیجه آلت خیلی سریع بزرگ میشه و امتداد می یابد…حتی از حالت نعوظ در حالت عادی هم بیشتر می شود.

نکته مهم: این مطلب تنها یک مقاله اطلاع رسانی است و وبسایت پیام سلامت فروشنده این کالا نیست. همچنین اطلاعی در مورد قیمت و محل فروش آن ندارد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع بیشتر و دقیق تر در این زمینه با یک پزشک اورولوژیست تماس بگیرید. سلامت باشید.

دستگاه وکیوم – درمان مشکلات نعوظ (Vacuum Pump)

“دستگاه وکیوم” وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد.

درمان انواع ناتوانی های جنسی با دستگاه وکیوم یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا است که موثر و بی خطر می باشد.

دستگاه وکیوم برای درمان انواع ناتوانی های جنسی مردان(و حتی زنان) از جمله نعوذ ناقص، انزال زودرس و دارای خاصیت بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی آلت تناسلی در مردان و همچنین جهت افزایش حساسیت پذیری و برجسته کردن آلت تناسلی در زنان میباشد.

دستگاه وکیوم چیست ؟

از عمده ترین دلیل بسیاری از موارد ناتوانی جنسی، کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در بافت اسفنجی آلت را می توان نام برد. این دستگاه با تقویت مکانیسم ارسال خون به آلت تناسلی باعث بهبود این مشکلات میگردد. “دستگاه واکیوم” بدلیل عوارض بسیار ناچیز و کارایی بسیار خوب در بیماران، مورد توجه روز افزون قرار گرفته است. ادامه استفاده از دستگاه باعث افزایش اعتماد به نفس خواهد گردید. لازم به ذکر است پس از قرص سیلدنافیلد ( این قرص در تمام افراد قابل استفاده نیست و در افراد با مشکلات قلبی ممکن است خطرناک باشد ) استفاده از دستگاه واکیوم شایع ترین درمان مورد استفاده در کشورهای دیگر است. این روش درمانی بی خطر ترین، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان است. درد ناشی از استفاده از آن که در درصد کمی از بیماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می گردد. بطور متوسط دو هفته زمان برای مسلط شدن بیمار به نحوه استفاده از دستگاه لازم است. زمان لازم برای ایجاد نعوظ کامل بطور متوسط ۵/۲ دقیقه می باشد و انزال در ۷۵% بیماران خارج می گردد و در اغلب بیماران باعث بهبود ارتباطات زناشویی می گردد. در مقایسه با روش پروتز آلت بسیار ارزانتر است ، دارای عوارض کمتر ( جراحی پروتز وضعیت آلت را برگشت ناپذیر می سازد ) می باشد و در تمامی موارد ناتوانی جنسی سودمند است و همین امر است که باعث استقبال زیاد بیماران شده است. بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بیمار از همسر خود کمک بگیرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاری نمایند چرا که این همکاری باعث بهتر شدن روابط جنسی و مقبولیت آن خواهد گردید

استفاده از دستگاه در افراد میکروپنیس (جهت بزرگ کردن آلت)

در افرادی که آلت کوچکتر از اندازه طبیعی دارند استفاده از این دستگاه جهت فیزیوتراپی و افزایش اندازه آلت موثر می باشد که در مقالات متعدد ذکر شده است ، که البته این تاثیر بستگی به میزان تمرین شخص و مدت فیزیوتراپی آلت خواهد داشت. افزایش اندازه آلت توسط “دستگاه واکیوم” بطور یکنواخت خواهد بود و شکل و ظاهر آلت بطور طبیعی حفظ خواهد شد.

دستگاه دارای یک سیلندر پلاستیک – شیشه ای با اندازه ثابت میباشد. همراه دستگاه ۲ عدد سرسیلندر لاستیکی (یا اصطلاحا کاندوم) در اندازه های مختلف ارائه میشود. متناسب با اندازه اولیه آلت از سرسیلندر مورد نظر استفاده نموده و با افزایش اندازه آلت نسبت به تغییر سرسیلندر اقدام کنید.

استفاده از دستگاه در افراد با نعوظ کوتاه مدت و ناقص

“دستگاه وکیوم” با تقلید از مکانیسم طبیعی نعوظ طراحی شده و قادر به ایجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی بوده و فرد نیازی به استفاده از دارو ندارد. برای ایجاد حالت نعوظ آلت درون محفظه شیشه ای قرار گرفته و با ایجاد خلاء توسط پمپ، جریان خون آلت افزایش یافته و حالت سفتی (نعوظ کامل) ایجاد می شود. سپس حلقه فشاری در قاعده آلت قرار می گیرد که مانع از خروج خون داخل آلت گردیده و نعوظ حتی پس از برداشتن محفظه شیشه ای همچنان حفظ خواهد شد. این حالت نعوظ را می توان برای مدت حداکثر سی دقیقه نگاه داشت و هر چند بار که بیمار نیاز داشته باشد میتوان آنرا تکرار نماید. پس از برداشتن حلقه فشاری و برگشت خون، آلت به حالت طبیعی و اولیه خود باز خواهد گشت.

دستگاه به سادگی جایگزین حالت طبیعی نعوظ شده و یکی از بهترین راههای درمان ناتوانی جنسی در مقایسه با داروها، هورمونها و یا جراحی می باشد. این دستگاه بطور کاملا موثر و موفقیت آمیزی برای ایجاد حالت نعوظ در بیماران دیابتی، بیماریهای عروقی، صدمات نخاعی، اسکلروز متعدد، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی، به دنبال درمان دیالیز، اشعه درمانی، جراحی و آسیب های وارده به لگن مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از دستگاه در افراد مبتلا به زود انزالی

رخ دادن انزال قبل از اینکه طرفین به اوج لذت جنسی برسند و این مورد باعث عدم رضایت شریک جنسی در این ارتباط دوطرفه شده باشد، زود انزالی نامیده میشود. زود انزالی نوعی ناتوانی جنسی محسوب می شود و یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که میزان شیوع آن از ۳۵% تا %۴۰ در مقالات متعدد پزشکی ذکر شده است، که معمولا حدود ۲-۱ دقیقه طول می کشد. در هنگام استفاده از “دستگاه وکیوم” بدلیل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت ، نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی (خوابیده یا غیر نعوظ) می گردد. در طول مدت نزدیکی در صورتی که حتی پس از مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زوج مونث به اوج لذت جنسی نرسیده باشد می بایستی علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد. “دستگاه وکیوم” پس از مدتی باعث بهبود کیفیت نعوظ و قوام آلت می گردد. درمان زود انزالی به یک یا هر سه روش زیر میسر می باشد : الف ) رفتار درمانی ب ) دارو درمانی ج ) استفاده از دستگاه های مختلف

موارد استفاده برای خانمها

قسمت انتهای سیلندر میتواند به ۲ صورت مورد استفاده خانمها قرار گیرد.

مورد اول برای خانمهائی است که دارای تحریک پذیری پائین می باشند و در نتیجه طی یک رابطه به مرحله ارگاسم نمی رسند در این مورد استفاده از دستگاه برای جذب سریع خون به کلیتوریس و حساس و تحریک پذیر ردن آن مفید می باشد.

مورد دوم برای برجسته کردن آلت تناسلی می باشد که از طریق تمرینات مداوم فیزیوتراپی میسر می باشد .

مزایای دستگاه واکیوم

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %۹۸ موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاری می کند می تواند تا %۱۰۰ مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایید قرار داده است.

تصاویر استفاده از دستگاه وکیوم نعوظ آلت تناسلی

همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ
همه چیز درباره دستگاه وکیوم نعوظ

دستگاه واکیوم و درصد موفقیت آن در درمان ناتوانی جنسی مردان

نویسندگان: دکتر سیدکاظم فروتن – دکتر فریدون خیام فر –– خانم خدیجه محمدی

ارائه دهنده: دکتر سیدکاظم فروتن

اهداف:

ناتوانی جنسی مردان از بیماری های شایع ارولوژی می باشد که اولین قدم درمانی استفاده از داروهای خوراکی مانند سیلدینافیل می باشد. در صورت عدم پاسخ به درمان اقدام بعدی استفاده از دستگاه واکیوم و یا تزریق داروهای گشادکننده عروق در داخل اجسام غاری می باشد.

ما دراین مطالعه به مشخص نمودن علل عدم موفقیت دستگاه واکیوم پرداخته و سعی در برطرف نمودن آن کردیم.

روش اجرا:

تعداد ۲۱۵۰ بیمار در این مطالعه تحت درمان قرار گرفته اند. تمامی افراد بدون توجه به علت ایجاد کننده ناتوانی جنسی در این مطالعه شرکت داده شدند.

درمان باداروهای خوراکی و یا تزریق داروهای گشادکننده عروق در داخل جسم غاری در تمامی بیماران موفقیت آمیز نبوده است. نتیجه درمان با سه روش ارزیابی میزان نعوظ آلت با قراردادن وزنه بر روی آن و با استفاده از International index of erectile function و سوال در مورد وقوع یا عدم وقوع نزدیکی جنسی با همسر شخص مورد ارزشیابی قرار می گرفت

تمامی بیماران در مدت دوهفته ، دوماه وشش ماه و یکسال پس از شروع درمان پیگیری می شوند.

یافته ها:

از۲۱۵۰ بیماری که تحت درمان و پیگیری کامل قرار گرفته اند تعداد ۱۸۷۸ (۸۷/۳%)نفر در اولین بار که تحت تست با دستگاه قرار می گرفتند قادر به ایجاد نعوظ شدند .۲۷۱ (۱۲/۶%)بیمار پس از دو هفته نعوظ کامل در آنها ایجاد شد و در ۱ (۰۵/۰%) بیمار نیز بعلت پریاپیسم طولانی مدت ایجاد نعوظ کامل امکان پذیر نبود.

۱۹۸۴ (۹۲/۳%) بیمار توانستند یک ماه پس از تجویز دستگاه نزدیکی با همسر خود داشته باشند. از۱۶۶(۷/۷۳%) بیمار باقیمانده ، ۹۴ (۵۷%)بیمار به علت مشکل در همسر (باکره بودن – عدم نزدیکی بیشتر از ۶ ماه و آترفی واژن) و ۷۱ (۴۳%) بیمار نیز به علت عدم مهارت (در زمینه استفاده از دستگاه و نیاز به آموزش مجدد) پس از گذشت یک ماه از تجویز دستگاه قادر به نزدیکی نبودند.۱ (۰۵/۰%) بیمار نیز بعلت پریاپیسم طولانی مدت ایجاد نعوظ کامل امکان پذیر نبود. شکست نهائی درمان با وا کیوم در۵۶ بیمار (۶/۲%) مشاهده گردید رضایتمندی جنسی در بیماران درمان شده در ۹۵% افراد مشاهده گردید .رضایتمندی جنسی در ۸۵% همسران افراد مبتلا پس از درمان مشاهده گردید

نتیجه گیری:

شایع ترین علت عدم موفقیت دستگاه واکیوم باکره بودن همسر و پس از آن مشکلات مربوط به عدم تبحر در استفاده از دستگاه بود که در صورت رسیدگی مناسب به هریک از ایرادات بصورت خاص دستگاه واکیوم وسیله است مناسب جهت درمان ناتوانی جنسی مردان می باشد.

این اولین مطالعه ای می باشد که در آن به دلایل عدم موفقیت دستگاه واکیوم پرداخته شده است.

با توجه به اینکه در اکثر مقالات ۷۰% موفقیت استفاده از دستگاه واکیوم گزارش شده است ، درصد بالای موفقیت در این مقاله می تواند به کیفیت دستگاه و آموزش های لازم ارائه شده به بیمار مرتبط باشد.

مطالب مرتبط

100 دیدگاه

 1. علیرضا

  با سلام در صورت امکان لطف کرده قیمت دستگاه وکیوم را به ایمیلم ارسال نمائید با نهایت تشکر و قدر دانی از شما.

  1. اسدالله

   بسیار آموزنده است.

 2. davod

  سلام.لطف کنید قیمت وآدرس فروششم بگذارید بشدت بهش نیازدارم!ممنون

 3. hamid

  ایا این دستگاه به افزایش طول و قطر آلت به طور دائمی کمک میکند؟تا چه اندازه؟لطفن پاسخ دهید

  1. امید

   سلام ببخشید لطفا چگونگی استفاده و طرز تهیه و قیمت رو برام اگر ممکنه بفرستید خیلی نیاز دارم و اینکه استفاده از دستگاه باید همیشگی باشد یا اینکه پس از مدتی نیاز به استفاده نیست خیلی ممنون.

  2. وزیری

   لطفا مشخصا بفرمایید که درشهرستانها اولا جهت درمان کجابایدرفت
   ثانیا درطول شبانه روز هرزمان آلت درحال نعوز شد بهمحض نزدیکی آلت بعداز۴۰ثانیه انزال پیداکرده و دیگرهیچ چه بایدکرد
   ممنونم راهنمایی شما

   1. یاسر

    ظاهرا شما دچار مشکل نعوذ نیستید و مسئله زودانزالی باعث مشکل شده. زود انزالی معمولا با تکرار رابطه از بین می رود. ولی در صورت حل نشدن موضوع در هر شهری که هستید به دنبال پزشک متخصص اورولوژی باشید.

 4. reza

  سلام خسته نباشیدمن ضایعه نخاعی هستم احتیاج به این دستگاه وکیوم شمادارم مشکل نعوذ دارم لطفا قیمت رابرام بفرستین وچطور بایدازشماخرید کنم.ممنونم

 5. صیاد

  سلام خواهش میکنم اینکه چه موقع از این دستگاه استفاده کنم را برام توضیح داده اینکه فقط قبل از نزدیکی یا اینکه برای درمان زمان خاصی دارد

  1. احمدى

   لطفا زمان استفاده از دستکاه وکیوم و محل فروش را اعلام فرمایید

 6. reza

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید.وقیمت انراهم بنویسید لطفا
  لطفا گه جدیدترینشو دارید یانوع محکم وخارجیشو دارید قید کنید

  1. احمد کریمزاد

   سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید. اگه میشه با تصاویر. ممنونم

  2. Amir

   سلام اگه میشه قیمت و نحوه خرید رو بهم. بگید

   1. فرشته موسی پور

    سلام

    ما این محصول رو نمی فروشیم. در صورت نیاز، باید به دکتر اورولوژی مراجعه کنید تا براتون تجویز کنه و بعد از تجویز، از داروخانه های معتبر تهیه کنید.

 7. ram8n

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر فراوان!! برای خرید دستگاه وکیوم چگونه باید اقدام کنیم!!؟ممنون

 8. عباس

  من به دلیا بیماری قند مدت یک سال است که نعوز نداشتم ایا با دستگاه وکیوم مشکلم حل میشه

 9. الیاس

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید

 10. محمود

  باسلام؛پسری۲۳ساله با آلتی ب طول ۱۳سانت و محیط ۱۱در حالت شق آیا برای قطور شدن و بلند شدن آلتم تاثیر دارد؟زمان استفاده در روز و مدت تمرین وقیمت و طرز تهیه دستگاه رو برام ایمیل کنید لطفا؛مرسی

 11. حميد

  سلام روش تهيه رو به آدرسم ايميل بزنيد ممنون

  1. علی

   سلام دستگاه مطمئن راازکجاپیداکنیم

 12. sasan

  با عرض سلام و خسته نباشید لطفا درباره درمان قطعی بودن این دستگاه و تا چه مقدار افزایش دادن طول آلت و مقدار استفاده آن و عوارض قطع کردن استفاده از آن و همینطور قیمت بهترین نوع آن و طریقه خرید آن را توضیح دهید

 13. معین

  سلام. اگه کلیپ تصویری واسه اموزش دستگاه وکیوم دارین واسم بفرستین.مشکل دارم در مورد کار با دستگاه

 14. m.r.sodeyrie

  لطفا ادرس تماس خود را اعلام فرمایید جهت تهیه محصول محل وادرس خرید وقیمت متشکرم

 15. arash

  سلام و خسته نباشید و با تشکر فراوان!! برای خرید دستگاه وکیوم چگونه باید اقدام کنیم!!؟ممنون

 16. محسن

  لطفا قیمت رو ارسال کنید.اصللا برای فوش هست یانه؟ارسال به شهرستان چطور؟
  با تشکر

 17. reza

  سلام لطفا قیمت و روش خرید را به ایمیل من بفرستید مرسی

 18. محمدی

  سلام خسته نباشید اگه میشه طرزاستفاده ان رابطورخصوصی برام ایمیل کنید.وقیمت انراهم بنویسید.اگه راهنمای تصویری داره بی زحمت واسم ایمیل کنید

 19. davod

  لطف کنید قیمت کالا رو هم بنویسید

 20. محسن

  سلام خسته نباشید لطفا قیمت و چگونگی خرید دستگاه را قید کنید . با تشکر

 21. سارا

  برای واکیوم از خرطومی جاروبرق میشود استفاده کرد؟

  1. Amir

   بله لوله خرطمی رو با پنیه اغشته به الکل تمیز کنید و بعد از خرطمی با اطمینان استفاده کنید
   شاد و پیروز باشید

 22. محمد رضا

  لطفا طرق خرید دستگاه را بگویید.

 23. ابوالفضل

  لطفا قیمت و چگونگی خرید را بیان کنید.

 24. احسان

  با عرض سلام و خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون. لطفا روش استفاده از دستگاه رو به صورت تصویری برام ایمیل کنید. باتشکر

 25. سپهان

  سلام چگونه میشود این دستگاه رو تهیه کرد
  با سپاس .درصورت امکان نحوه تهیه دستگاه به ایمیل ارسال بفرمایید

 26. حمیدرضا

  با سلام.لطفن برای بزرگ تر شدن الت مدت زمان استفاده از ان را ومدت اعتبار این دستگاه را برایم ایمیل کنید و ایا باید قبل از نز نزدیکی استفاده با تشکر .

 27. روزبه

  سلام نسبت به بقیه دستگاهای موجود بازار این بهترینه .لطفا قیمت وطریقه خریدش را بفرمائید در ایمیلم ممنون سپاس گذارم

 28. محمدرضا

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون از مقاله مفیدتون لطفا نحوه خرید و قیمت را برام ایمل کنید متشکرم

 29. شهرام

  لطفا نحوه تهیه این دستگاه رو و قیمت انرا برام ایمیل کنید ممنون

 30. بهنام

  لطفا قیمت و طریقه خرید حضوری رو برام ایمیل کنین مرسی.

 31. رها آزاد

  لطفا نحوه تهیه این دستگاه را وقیمت آنرا برایم ایمیل کنید

 32. علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید

 33. علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید سپاس

 34. علی

  باسلام و تشکرلطفاروش تهیه و کمک خودتان برای تهیه وخرید آنرا را ایمیل بفرمایید سپاس گزارم

 35. درخشان

  با سلام ، دچار بیماری ام اس هستم آیا این دستگاه می تواند به من کمک نماید ؟ لطفا قیمت و روش استفاده را نیز ذکر نمایید . با تشکر

 36. admin

  باسلام؛
  سن بنده ۲۳سال هست.ومشکل کوتاهی آلت دارم
  آیا برای قطور شدن و بلند شدن آلت تاثیر دارد؟
  لطفا راهنمایی کنید.
  زمان استفاده در روز و مدت تمرین وقیمت و طرز تهیه دستگاه بگید.

  1. سعید

   چرا پاسخ هیچ یک ازپرسشگران نمیدهید، من هم سئوالی دارم، آیا درمشهدنمایندگی دارید؟ اگرنداریدبفرماییدبرای تهیه آن به کجا باید مراجعه کنم؟

   1. سعید

    اینکه گفتم پاسخ هیچ یک ازپرسشگران نمیدهید اشتباه کردم ، لطفن منو ببخشید، اما درموردپرسش خودم هنوزجواب نداده اید، آیادرمشهدنمایندگی دارید؟ درضمن قیمت آن را هم بفرمایید، ازشما سپاسگزارم

 37. شهریار

  با سلام
  با تشکر از توضیحات خوب و مفید شما. لطفا در صورت امکان نحوه خرید و قیمت دستگاه را به ایمیلم ارسال نمائید.
  ضمنا در بعضی سایت ها از روغن خراطین هم زیاد تعریف شده است. نظر شما در این باره چیست؟ آیا واقعا تاثیر داره. ممنون

 38. امين

  لطفا نحوه خرید این دستگاه ارائه دهید ممنونم

 39. ارش

  سلام استفاده از این دستگاه به اثبات رسیده؟ قیمت ونحوی خرید به چه صورتی است باتشکر

 40. محسن

  سلام قیمت وطرزتهیه محصول وعکس محصول رابه ایمیلم ارسال کنیدمنتظرجوابتون هستم باتشکرازشما

 41. حسن

  من دو سال قبل جراحی بروستات کرده أم و طی این مدت نعوظ کامل نداشته أم، در صورتی که أین وسیله میتواند مؤثر باشد لطفا اطلاعات بیشتر و نحوه استفاده مصور را برایم ایمیل کنید، ضمنا أین وسیله باید همیشه استفاده شود یا تدریجا درمان کننده است?

 42. هادی

  با عرض سلام میخواستم بدونم بعد از استفاده نکردن الت به حالت اولیه برمیگرده یا نه

 43. امین

  سلام . لطفا قیمت و نحوه سفارش و روش و مدت استفاده رو واسم امیل کنید

 44. kami

  لطفا آدرس محل خرید باقیمت وطرز استفادشو برام ایمیل کنید و آیا در قطر وکلفتی آلت تاثیر دارد؟

 45. kami

  باسلام لطفا آدرس محل خرید باقیمت وطرز استفادشو برام ایمیل کنید و آیا در قطر وکلفتی آلت تاثیر دارد؟

 46. بی نام

  لطفا شرایط خرید وقیمت ومحل تحیه را برایمان ارسال بفرماییید

 47. کمال

  سلام
  آیا این دستگاه به بزرگی آلت هم کمک میکند اگه اینطوری است لطفا بهترین نوع اونو ایمیل کنید. با تشکر

 48. Ali

  از کجا بخریم !؟

 49. سید محمود نصرآباد

  سلام لطفا بفر ما یید مشهد هم نمایندگی دارید؟ اگر دارید آدرس و پزشکان راهنمای استفاده صحیح از دستگاه را ایمیل کتید . متشکرم

 50. الفونسو

  سلام لطفا نحوه تهیه وقیمت به آدرس ایمیل ممنون

 51. پارسا

  لطفا قیمت و ادرس رو به منم بگید

 52. امیر

  جارو برقی هم همین کارو میکنه ارزان و بی درد سر عالییییی

 53. ضرغام کاظمی

  با سلام
  لطفاگ قیمت وچگونگی خرید را مرقوم فرمائید .

  با تشکر ضرغام کاظمی

 54. درکام

  سلام خواهشمند هستم قیمت وادرس خرید را در سایت وبه ایمل ارسال کنید

 55. zohre

  خیلی ممنون بابت اطلاعات خوب و کاملتون

 56. مجتبی

  ب ایمیلم بفرسین با قیمتش فوری ممنون میشم.

 57. رامین

  با سلام
  اینجانب جزء بیماران دیابتی هستم ومشکل نعوظ(سفت شدن ) را دارم لطفاً راهنمایی بفرماییدکه چه موقع می توان از این دستگاه استفاده کرد ودر هر بار استفاده چه مدت بایستی آلت در داخل دستگاه تحت خلاء ایجادشده باشد واین دستگاه در درمان تحریک شدن هم موثر است یا نه ممنون ازراهنمایی شما.

 58. مرتضی

  سلام
  اگه ممکنه برام طرز استفاده از دستگاه وکیوم وتمرین در روز مدت بفرستین ممنون میشم

  1. یاسر

   این دستگاه دارای آثار موقت است. موارد تمرینی اگرچه به صورت تجربی موجب بازخور مثبت شده ولی اساس علمی محکمی ندارد. این دستگاه روشی برای حل مشکل نعوذ است و باید با تجویز پزشک استفاده شود.

 59. محمد

  سلام این دستگاه برای الت زن هم مناسب است چگونه . توضیح بدبد ممنون

  1. یاسر

   این دستگاه آثار موقت دارد و ممکن است به دلیل افزایش جریان خون در آلت تناسلی زن موجب بهبود رابطه زناشویی و لذت بیشتر شود.

 60. محسن

  لطفا قیمت و نحوه خرید رو بگید تا همه بتونن استفاده کنند

  1. یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.

 61. moosa

  بفرماییدقیمت وکیوم چندهست

  1. یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.

 62. فرهاد

  لطفا مدلهای مختلف ، قیمت ، نحوه خرید و دریافت دستگاه وکیوم رو بفرمایید

  1. یاسر

   ما فروشنده نیستیم دوست عزیز و در مورد موارد درخواست شده اطلاعاتی نداریم.

 63. جلال

  سلام لطفا ادرس وقیمت خرید وطریقه استفاده اگر امکانش هست به صورت تصویری مرسی ممنون

 64. محمدحسن صابریان

  خیلی عالی بود

 65. حسن

  لطفا قیمت و طرز استفاده ویک فیلم که تاثیر داشته بزارید ممنونم

  1. فرشته موسی پور

   سلام

   این محصول حتما باید توسط پزشک متخصص تجویز بشه و ما اون رو نمی فروشیم.

 66. پیمان

  سلام مرکز خرید در مشهد هم دارید. ونحوه تهیه دستگاه لطفا بفرمایید

  1. فرشته موسی پور

   سلام دوست عزیز

   ما فروشنده این محصول نیستیم. این محصول حتما باید توسط دکتر تجویز بشه.

 67. علی

  سلام یه سوال دارم . نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه چه شکلیه واین که باید الت در حالت نعوظ باشه و اینکه در سایز الت هم تاثیر گذار هست یا نه

 68. علی

  سلام .من ۴۴ سال سن دارم واحساس میکنم آلتم کوچک شده ومقالات شما رو خوندم آیا میتوانم از وکیوم برای بزرگ شدن آلت استفاده کنم .اگر آره لطفا نحوه ارسال را بفرمایید . درضمن کمی آلتم کج شده وشنیدم اون رو هم درست میکنه

  1. فرشته موسی پور

   سلام و وقت بخیر

   همون طور که در مقاله ما خوندید، ما فروشنده وکیوم نیستیم و حتی به کسی توصیه هم نمی کنیم که از این دستگاه استفاده کنه. شما باید حتما به پزشک مراجعه کنید. اگر که ایشون تشخیص بده براتون تجویز می کنه و بهتون میگه که از کجا این محصول رو تهیه کنید.

  2. ناشناس

   دوست عزیز کوچک شدن الت میتونه به علت چاقی هم باشه که چربی دوره التو میگیره و الت کوچک به نظر میاد

 69. محمد

  سلام . این دستگاه ویبره دارش هم هست ؟ لطفا روشه تهیه قیمت رو برام میل کنید ممنون.

 70. وحید

  سلام..استفاده مداوم از دستگاه اثر بزرگ کنندگی دائمی داره؟

  1. مدیر

   خیر اثر بزرگ کنندگی موقت هست و هدف از طراحی این ابزار پزشکی کمک به بیماران دچار اختلال نعوظ بوده است.

 71. یه بنده خدا

  ایول به این ملت همیشه در صحنه

 72. امیر

  سلام هرشهری هستین از فروشگاه لوازم طبی میتونید تهیه کنید با قیمت خیلی مناسب

 73. علی

  سلام ممنون از مطالب بسیار زیبا وکامل تون ،این نوع دستگاه وکیوم رو میخوام من نسخه پیچ داروخانه ام ،شما فروششو دارین؟

 74. mahmood

  سلام طریقه خرید ودستوراستفاده آن را لطفاً به ایمیل ارسال کنیدممنونم

 75. همایون

  سلام باعنایت به رقابتی بودن بازار ودرضمن لطفی که به مشتریانتون دارید لطفا قیمت با حداکثرتخفیف بفرمایید

  1. فرشته موسی پور

   سلام

   دوست عزیز، مطالب مجله فقط برای اطلاع رسانی است نه فروش.

 76. حامد

  سلام من ازسیستان وبلوچستان هستم چطور تهیه کنم دستگاه رو میشه راهنماییم کنید

  1. فرشته موسی پور

   سلام

   دوست عزیز فروش این دستگاه بدون تجویز پزشک ممنوع است. برای تشخیص علت مشکل حتما به متخصص اورولوژی مراجعه کنید. اگر نیاز به وکیوم داشتید برایتان تجویز شده و به راحتی می توانید آن را از داروخانه خریداری کنید. ضمنا ما فروشنده این دستگاه نیستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. تمام حقوق مادی و معنوی وب‌سایت پیام سلامت معلق به مجموعه باماتا است. تابستان 1398