چطور به ارگاسم برسم؟

روش هایی مناسب برای رسیدن به ارگاسمی بهتر، راحت تر و شدید تر

این سوال بسیاری از زنان است. در این پست نکاتی را مطرح می کنیم که می تواند تاثیر مثبتی بر رسیدن شما به ارگاسم بگذارد.

مسائل روحی و روانی:

فکر کردن درباره رابطه جنسی

خیلی از خانم ها وقتی درباره رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند.

این روش همچنین به زنان کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود ( مثل داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی ) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند به راحت تر رسیدن به “پایان” کمک کند.

ریلکس بودن و داشتن آرامش

خیلی از زنان برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به آرامش دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد.

پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک زیادی می کند.

چیزهایی که موجب حواس پرتی می شود را حدف کنید. خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سر و صدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود.

باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواس پرتی شما می شود و آنها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا بهتر و زودتر به ارگاسم برسید.

عصبانیت دشمن رابطه جنسی لدت بخش

داشتن رابطه جنسی خوب با یک جوجه تیغی ممکن نیست. این احساسی است که خیی از زنان وقتی از دست مردشان عصبانی هستند، حس می کنند.

عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند. برای خانم ها لازم است که قبل از رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان فورکش کند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند.

اکثر خانم ها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلا ارتباط عاطفی و قلبی با او برقرار کرده باشند.

بدنتان را دوست داشته باشید

نکته اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و دوست داشتن بدنتان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید.

به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را می گیرد. فراموش نکنید که اکثر مردها با یک همسر گرم و مایل است که تحریک می شوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

در رابطه جنسی فکرهای شهوانی داشته باشید

برای این نکته لازم است که فکرتان را وارد موضوعات شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتان بیشتر شود.

برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد تمرکز کنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشمهای اوست.

تمرکز کنید

خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیشتر و بیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.

یرون رفتن از دام “تنها یک راه وجود دارد”

خیلی از افراد ( مرد و زن ) به اشتباه فکر می کنند که واقعی ترین راه به ارگاسم فقط از طریق رابطه جنسی از واژن ایجاد می شود. راه های دیگر رسیدن به ارگاسم، مثل تحریک واژن، مورد علاقه این افراد نیست چون از رابطه واژنی کمتر به نظرشان می رسد.

این اعتقاد غلط باعث شده است که خیلی از خانم ها تصور کنند که دچار مشکلی هستند چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یا همان راه واقعی به ارگاسم برسند.

یادتان باشد، اکثریت خانم ها از طریق تحریک واژن است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد، آنچه اهمیت دارد اتفاق افتادن آن است.

به بازی های جنسی هم وقت بدهید

خیلی افراد رابطه جنسیشان را برای انتهای شب می گذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد چون رسیدن ارگاسم برای آنها وقتی بدنشان پرانرژی باشد راحت از زمانی است که خسته باشند.

مسائل جسمی:

بدن خود را بشناسید

آگاهی از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از زنان لازم است. باید بتوانید کنترل بدنتان را داشته باشید و شخصا واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است.

یادتان باشد مرد شما متخصص بدن شما نیست. شما خودتان هستید. خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می برند. این خانم ها معمولا به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری به آن ها کمک می کند.

آزادانه حرف های تحریک کننده بزنید

ارتباط آزاد و راحت برای ارضای جنسی بسیار مهم است چون آدم های دیگر نمی توانند ذهن شما را بخوانند.

اینکه راحت حرفتان را به زبان بیاورید خیلی خوب است. همچنین اگر همسرتان را موقع رابطه راهنمایی کنید هم موثر است. گفتگوی آزاد درمورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسک پذیری است.

مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما تمرکز فکری نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.

در فشار جنسی مبالغه کنید ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس اتفاق می افتد اما در خانم ها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.

عضله های خود را منقبض کنید

منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و درنتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.

سرتان را از تخت آویزان کنید

آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از خانم ها، اینکار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.

ریتم نفس کشیدنتان را تغییر دهید

تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.

خودتان را لمس کنید

شما هم می توانید در کنار همسرتان بدن خود را با لمس کردن تحریک کنید. اینکار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.

ارگاسم را تمرین کنید

تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای خانم هایی که نمی توانند کنترل خودشان را رها کنند، می تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم به شما کمک می کند با این مسئله راحت تر شوید و استرس و اضطرابتان پایین بیاید.

پوزیشن مناسب

برای زنانی که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا (زن روی مرد قرار داشته باشد) بهترین وضعیت برای رابطه جنسی برای آنها است.

این وضعیت به زن این امکان را می دهد که کنترل رابطه را در دست بگیرند و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشند. این وضعیت به خصوص برای خانم هایی که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند که ازنظر جنسی کنترل کامل را داشته باشند، عالی است.

توسط یاسر حمزه لوی

متخصص در تولید محتوای مفید، کاربردی و موثر هستم. سال‌هاست به دلیل علاقه شخصی، در حوزه تندرستی، پزشکی و سلامت نیز به تولید محتوا بر اساس منابع معتبر خارجی می‌پردازم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *